top of page

MİSYONUMUZ

Günümüz piyasasında hareket etmek yangından mal kaçırmaya benzer. Hangi yükselişe hangi düşüşe yakalanacağını bilememenin verdiği telaşla alınan mal düşer, satılan mal yükselir. İnsan kendisini sorgular ama hatayı nerede yaptığını bilemez. İşte biz bunun için varız, misyonumuzu ve vizyonumuzu belirleyen yegane unsur bu. Bilmeyenlere bilmeyi öğretmek.

Hikayemiz

Bizlerin burada olmasının nedeni günümüz piyasasında insanların duygularını ve paralarını kendi art niyetleri için kullanan insanları engellemek. Bir iş ortağımızla anlaşarak kendisinden, alım yapacak biri gibi görünüp tavsiyeler almaya çalışmasını istedik ve kendisine 3 bin dolar teslim ettik. kendisinden bu nakit ile yapabileceğinin en iyisini yapmasını istedik. 2 ay sonrasında bizlere kazandığı miktarları rapor ederken birkaç hafta sonra batışının öyküsünü dinledik. buna dur demek amacıyla 'Neden böyle fırsatçılara insanların inanmasını engelleyip kendi kazançlarını kazanmalarını sağlamayalım ki' diye düşündük.

Düşünelim, neden bunca akıl veren kişilerin zengin olamadıklarını göremedik ki, her bir küçük yatırımcıdan aldıkları komisyonlarla hareket edip caka satmakla zengin olunamaz çünkü. Ve evet bizlerde bunun için buradayız. Gerek borsa gerek kripto piyasasında bilgi sahibi olmak ve işlerin nasıl yürüdüğünü göstermek için bu işe başvurduk.

Tamamen güvenilir ödeme altyapısı ve sağlam bir eğitim setiyle karşınızdayız. sosyal medya platformlarında uçuk fiyatlarla tavsiye veren insanlardan uzaklaşmak ve kendi işinizin patronu olmak için bizimle anlaşın.

2846b9fb-06a8-4762-9b73-2796c5280590.jpg
bottom of page